Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн - Пт: 9.00 - 17.00

0
Мій кошик

Алюмінієві труби

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Труба алюмінієва: особливості та застосування

Алюмінієві труби мають широкий діапазон позитивних властивостей. Продукція даної категорії цікава малою вагою та легкістю обробки, вона несприйнятлива до впливу ззовні, дії вологи, не схильна до корозії та окислення. Купити алюмінієву трубу можна в Україні за доступною вартістю, завдяки чому вона набула широкого поширення і застосовується в різних галузях промисловості, виробництва та в будівництві.

Сфери застосування алюмінієвого трубного прокату

Де застосовується алюмінієва труба? Цей вид прокату потрібний:

 • у сільськогосподарській діяльності;
 • при облаштуванні вент-систем;
 • у будівництві;
 • у машинобудуванні;
 • в нафтовидобувній та вугільній промисловості;
 • для створення трубопроводів;
 • при створенні каркасних та рамних конструкцій.

Але ці сфери застосування алюмінієвих труб – далеко не повний список. Алюміній відрізняється чудовими експлуатаційними властивостями, довговічний і не викликає складнощів у обробці. Він актуальний для застосування у виробництві меблів, сходів, рекламних щитів, огорож та ін.

Труби з алюмінієвого сплаву – гарне ізоляційне рішення під час прокладання електричної проводки. Не менш поширені вони в суднобудівній галузі, легкій, хімічній, харчовій промисловості, архітектурі та дизайні.

Алюмінієві труби: особливості та переваги продукції

Якими можуть бути алюмінієві труби? Залежно від виду продукції її поверхню наносяться спеціальні позначення. Маркування відповідає параметрам продукції. Головний критерій для підрозділу групи – діаметр перерізу та пропускна здатність труби. У маркуванні також відображається склад сплаву для виробництва труб.

Найчастіше прокат вибирають за формою профілю. Круглі, прямокутні, квадратні труби представлені сортаментом із стінками різної товщини.

Переваги алюмінієвих труб

Один із основних плюсів продукції з алюмінію – вартість труб. Метр трубного прокату з алюмінію доступний за ціною, нижчою за ту, що зазвичай встановлена ​​на сталеві аналоги, при цьому, алюмінієві труби легко справляються з поставленими перед ними завданнями.

Окрім цього, алюмінієві труби:

 • мають невелику вагу;
 • міцні та надійні;
 • корозостійкі;
 • можуть бути захищені додатково анодованим покриттям.

Алюміній гладкіший, ніж інші матеріали. Ця його особливість відіграє велику роль під час аналізу прохідності труб. Такі труби менше піддаються появі засоров, на їх стінки менше налипає бруд. Для з'єднання елементів у трубопроводи зручно використовувати зварювання, готові вироби відрізняються високими показниками міцності та довговічності.

Купити алюмінієві труби в Києві та Україні

Продаж алюмінієвих труб, виготовлених згідно з ГОСТом та за індивідуальними технічними умовами – один із напрямків діяльності компанії Metallan. Ми пропонуємо широкий вибір алюмінієвих труб, що дозволяє купити алюміній у потрібному форматі та за прийнятною вартістю. Географія доставки компанією – Київ, Київська область, вся Україна. Продаж здійснюється у різних форматах – опт (від 300 кг); великий опт (у таких величинах, як тонна, метр). У Києві з можливістю відправки по Україні ми пропонуємо замовити та купити алюмінієві труби за найкращою вартістю та найвищою якістю. Зробити вибір алюмінієвих труб зручно на сайті, де кожна позиція супроводжується такою інформацією, як технічні характеристики та опис. Якщо у вас виникли запитання – зв'яжіться з нами для уточнення деталей та отримання кваліфікованої консультації.

Ціна алюмінієвих труб в Україні

Алюмінієві труби Ціна, грн
Алюмінієва труба 10х10х0,9 анодована 118.62
Алюмінієва труба 6х0,8 мм (внут.розм. 4,4) - БП 37.26
Алюмінієва труба 10х10х1 без покриття 97.02
Алюмінієва труба 6х1 без покриття 44.49
Алюмінієва труба 8х2 мм без покриття 91.80

Де придбати алюмінієві труби?

Ви можете купити алюмінієві труби у спеціалізованій металопрокатній компанії Металлан в Україні он-лайн або самовивозом за адресою вул. Гарматна, 9 у Києві

Які дешеві алюмінієві труби?

У нашому онлайн каталозі доступні різні бюджетні варіанти алюмінієвих труб. Щоб знайти недорогі варіанти, рекомендується порівнювати ціни, скориставшись сортуванням за ціною: від низької до високої.

Які види покриттів алюмінієвих труб?

Наша компанія пропонує алюмінієві труби двох видів покриттів, такі як натуральна окисна плівка (анодування) і без покриття, але ми надаємо додаткові послуги для порошкового покриття, фарбування, епоксидне покриття.

Які найпопулярніші алюмінієві труби?

Серед популярних алюмінієвих труб можна виділити круглі, квадратні та прямокутні перерізи.

Вгору