™ Metallan є найбільшим постачальником алюмінієвої продукції на українському ринку. Ми пропонуємо широку номенклатуру алюмінієвих профілів, листового прокату, послуги анодування та виготовлення профілю за індивідуальними кресленнями, європейської якості. Компанія має давні та довгострокові контракти з найбільшими заводами – виробниками України, СНД, Європи, Азії.

™ Metallan завоювала ринок України завдяки налагодженню зв’язків з новими виробниками та вивченню споживчого ринку. Це, дозволяє нам, постійно зростати та розвиватися. На сьогоднішній день ми сформували оптимальний сортамент продукції та пропонуємо зі складу у м. Києві понад 1000 найменувань продукції. Нашу компанію завжди відрізняє лояльна політика ціноутворення та суворо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

 Наша ціль

НАША МЕТА – стійкі та лідируючі позиції на ринку як дистриб’ютор та імпортер продукції з алюмінієвих сплавів. Рух разом із технологічним процесом. Ми зацікавлені у надійних, своєчасних поставках. Завжди готові запропонувати цікаві та вигідні умови постачання продукції, а також якісне, швидке та ефективне обслуговування. Вирішення завдань різного рівня складності — робота наших фахівців.

™ Metallan відстежує усі світові тенденції в алюмінієвій індустрії. Ми застосовуємо в роботі найсучасніші технології та новітні методики. Завдяки чому наша продукція має стабільно високу якість, і відповідає найсуворішим стандартам і нормам.

™ Metallan – велика, стабільна компанія. Ваш міцний, надійний партнер у сфері бізнесу. Працювати з нами просто легко та зручно.

Ми прагнемо зробити кожного клієнта НАШИМ ПАРТНЕРОМ!