Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн - Пт: 9.00 - 17.00

0
Мій кошик

Труба алюмінієва овальна

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Овальна алюмінієва труба: переваги прокату

Овальний алюмінієвий трубний прокат, як і стандартні труби круглого перерізу, широко використовується в різних сферах. Це – актуальний матеріал для будівництва та виробництва, з нього виготовляють деталі в машинобудуванні, верстатобудуванні, використовують при створенні різних трубопроводів (зокрема – газопроводів). Він використовується при будівництві суден, авіабудуванні, меблевому виробництві, хімічній та харчовій промисловості, в дизайні.

Вибір продукції для використання в тій чи іншій сфері залежить від технічних особливостей профілю. Овальні труби можуть мати стінки різної товщини, бути виготовлені з різних сплавів алюмінію і схильні до різних варіантів постобробки.

Труба тонкостінна має стінки не більше 5 мм завтовшки. Алюмінієва овальна труба товстостінна – великі параметри товщини та, відповідно, велику міцність. Для використання трубного алюмінієвого профілю під тиском або за високого механічного навантаження вибирають товстостінні варіанти.

5 причин вибрати алюмінієві труби

Одна з причин купити овальний трубний прокат (алюміній) – широкий вибір позицій. Такі труби можуть бути:

  • відпалені;
  • загартовані;
  • без термічної допоробки.

Причина номер два – Чудові властивості міцності алюмінієвих труб. Прокат витримує високі навантаження, не деформується при температурних перепадах, стійкий до корозії та впливу зовнішніх факторів.

Причина третя купити алюмінієві овальні труби – пластичність матеріалу та проста додаткова обробка. Труби легко піддаються зварюванню, забезпечуючи надійне та довговічне з'єднання.

Купити алюмінієву трубу варто і через гладкість її поверхні. Відсутність шорсткостей, що затримують забруднення та сприяють появі засмівань – причина номер чотири.

П'ятий привід купити трубу з алюмінію з овальним перетином – мала вага виробів, простота їх транспортування (у тому числі за рахунок сплюснутої форми), зручність монтажу. 

Але одна з головних причин для покупки – ціна. Вартість трубного овального прокату робить його максимально вигідним придбанням.

Де купити трубний алюмінієвий профіль овального перерізу

Компанія Metallan пропонує купити алюмінієві труби овального перерізу за доступною вартістю з можливістю доставки у Києві, Київській області та по всій території України. Замовлення алюмінієвих труб оптом можна оформити попередньо на сайті або зв'язавшись із нами зручним для вас способом.

Вгору