Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн - Пт: 9.00 - 17.00

0
Мій кошик

Квадрат алюмінієвий

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Алюмінієвий пруток з квадратним перетином

Алюмінієвий квадрат або пруток з квадратним перетином – продукція, що є цілісним, без порожнеч і порожнин виробом зі сплаву алюмінію. Даний вид прокату широко затребуваний у різних галузях виробництва, промисловості, будівництва. Квадратний пруток може виступати аналогом арматури при необхідності значного посилення та армування конструкції (наприклад, при будівництві мостів, естакад та ін.). Алюмінієвий квадратний та прямокутний прут – поширений матеріал для виробництва кріплень, фурнітури, деталей механізмів, елементів декору та різних конструкцій.

Особливості та властивості продукції

Алюмінієвий квадрат виготовляють із різних сплавів алюмінію, забезпечуючи тим самим необхідні підсумкові властивості та характеристики продукції. Вони можуть відрізнятися ступенем інтенсивності, але найчастіше залишаються схожими всім видів продукції. Найчастіше для алюмінієвого квадрата (прутка з перетином квадрат) використовують алюміній у вигляді сплаву АД35Т або АД31, що забезпечує готової продукції наступні переваги:

  • високий ступінь міцності;
  • стійкість до корозії, впливу вологи, агресивних середовищ;
  • добра зварюваність та простота обробки, у тому числі – різання та вигину;
  • можливість захисту методом анодування.

Покриття алюмінієвого прутка анодним шаром (анодування) дозволяє підвищити корозійну стійкість виробу і допустити його експлуатацію в агресивному середовищі (у тому числі в морській воді). Загартування та старіння також сприяють підвищенню експлуатаційних властивостей продукції.

При великій кількості позитивних характеристик і властивостей ціна алюмінієвого дроту залишається доступною. Купити алюмінієвий пруток – отже, отримати якісну сировину за прийнятною вартістю.

Продаж алюмінієвого квадрата в Києві

Алюмінієвий пруток можна купити не витрачаючи час та сили. Зробіть попереднє замовлення онлайн на сайті компанії Metallan. У нашому каталозі – квадрат з алюмінію у різних розмірах, мірної довжини. Ми допоможемо оформити оптове замовлення з доставкою до будь-якої точки України. Якщо у вас виникли запитання чи складності при оформленні заявки – зв'яжіться з нашим менеджером для отримання кваліфікованої консультації та допомоги.

У нашому магазині ви можете придбати прутки різного класу точності, що відповідають вимогам та міжнародним стандартам.

Вгору