Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн - Пт: 9.00 - 17.00

0
Мій кошик

Омега профіль алюмінієвий

Омега-подібний профіль в Україні

Алюмінієвий омега-подібний профіль – один з різновидів гнутого профілю, що в поперечному розрізі представляє латинську букву Омега (за контурами перетин профілю схоже з формою головного убору з полями). Така форма профілю з'явилася на ринку (Україна) не дуже давно, але вже встигла завоювати популярність завдяки своїй практичності та зручності експлуатації.

Алюмінієвий омега профіль: переваги

Одна з головних переваг омега-подібного профілю – його універсальність. переріз виробу включає 5 полиць, що дозволяє зробити процес будівництва простішим і швидшим, при цьому – скоротити загальні витрати на виконання роботи за рахунок збирання конструкцій без зварювання. З використанням омега-подібного алюмінієвого профілю можна проводити роботи у важкодоступних місцях без залучення спеціальної техніки та обладнання.

Ω-подібний профіль з алюмінію характеризується:

  • малою вагою;
  • високою міцністю;
  • зносостійкість;
  • довговічністю;
  • стійкістю до впливу агресивних середовищ.

Алюмінієвий профіль може бути виконаний у відповідність до різних вимог. Серед допустимих відмінностей – розмір виробу, його довжина, товщина стінок, наявність або відсутність додаткового покриття та обробки.

Де застосовується омега-профіль з алюмінію

Омега-подібний алюмінієвий профіль варто купити для застосування при монтажі, реставрації, у будівельних та ремонтних роботах, для зведення каркасних конструкцій, для створення підпокрівельних та покрівельних систем. Така продукція має попит як частина огорож, воріт, деталь вентфасадів. Алюмінієвий омега-подібний профіль знайшов застосування у будівництві та архітектурі, у дизайні, у виробництві та промисловості. Завдяки своїй складній конфігурації виріб користується неабиякою популярністю і практично не має аналогів.

Де купити алюмінієвий омега профіль

Алюмінієвий омега профіль – це доступна ціна та відмінні експлуатаційні характеристики. В Україні (як Київ, так і інші регіони) ви можете замовити цей вид продукції оптом за прийнятною вартістю та з можливістю доставки.

Продажею омега профілю в Україні займається компанія Metallan, у каталозі продукції якої ви можете підібрати профіль необхідного розміру. У разі виникнення запитань зверніться до наших консультантів. Оформити попереднє замовлення можна онлайн або, зв'язавшись з нами по телефону.

Немає товарів

Вгору