Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн - Пт: 9.00 - 17.00

0
Мій кошик

Алюмінієвий профіль радіаторний

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Алюмінієвий профіль для радіаторів опалення

Радіатори – пристрої, покликані розсіювати тепло у повітрі. Розрізняють радіатори опалення та охолодження, що виконують різні функції, але й ті та інші працюють у форматі повітряних теплообмінників. Для виробництва таких пристроїв використовують різні види металів, але найчастіше виробники віддають перевагу алюмінію.

Алюмінієвий радіаторний профіль є плоскою пластиною з додатковими ребрами, завдяки яким в рази збільшується робоча площа пристрою. Радіатор може бути будь-якого розміру, форми, конфігурації, але в будь-якому випадку він характеризується компактністю та невеликою вагою.

Профіль радіаторний з алюмінію відрізняється іншими перевагами перед виробами з інших металів:

  • стійкість до корозійних процесів;
  • простота обробки та експлуатації;
  • довговічність;
  • висока теплопровідність;
  • порівняно низька ціна.

Алюміній не схильний до руйнування під дією вологи, високої та низької температур, ультрафіолетових променів. Завдяки пластичності матеріалу йому можна надати будь-яку форму, що дозволяє робити профіль з різним типом перерізу та різної конфігурації. Алюміній простий у догляді, з нього легко можна видалити будь-які забруднення, наліт. Такі радіатори не створять додаткових труднощів під час експлуатації.

Найчастіше алюмінієвий радіатор виступає в ролі несучого елемента. Залежно від особливостей експлуатації можна купити різні види алюмінієвого радіаторного профілю:

  • для встановлення на поверхні – накладні вироби;
  • для вбудовування – вбудовувані моделі;
  • для фіксації в кутах обладнання – кутові моделі.

Алюмінієвий профіль радіатора – недорогий та практичний матеріал, здатний витримати інтенсивні дії ззовні без втрати якості та властивостей. Такі пристрої використовуються в різних сферах діяльності людини та стають все більш популярними.

Профіль для радіаторів: замовте алюмінієву продукцію в Україні

Алюмінієвий профіль радіатора можна купити без втрати часу і сил. Виберіть продукцію, яка відповідає вимогам, у каталозі магазину компанії Metallan. На сайті ви знайдете широкий вибір алюмінієвих профілів для радіаторів та зможете оформити попереднє замовлення на придбання необхідного обсягу продукції. Придбати профіль ми пропонуємо оптом (від 300 кг) з можливістю доставки по країні (вся Україна). Для замовлення заповніть форму на сайті або зателефонуйте нам.

Вгору