Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн - Пт: 9.00 - 17.00

0
Мій кошик

Алюмінієвий профіль

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Алюмінієвий профіль: широкий асортимент пропозицій та краща ціна в Україні

Алюмінієвий прокат є актуальним практично у всіх сферах діяльності людини. І серед величезної різноманітності варіантів такої продукції особливе місце посідає алюмінієвий профіль. Що включає в себе це поняття?

Алюмінієвий профіль – продукція з алюмінію, н в різних варіантах виконання і застосовується в різних сферах діяльності людини, в більшості випадків – у будівництві та виробництві.

Які вироби належать до категорії алюмінієвого профілю? Для початку варто зрозуміти, що всі можливі варіанти поділяються на кілька великих груп:

 • порожнистий;
 • суцільний;
 • напіввідкритий.

Класифікація в такому випадку здійснюється залежно від наявності або відсутності в порожнині профілю порожнин. До групи напіввідкритих профілів відносяться вироби С- та П-подібної форми. Найпростіший приклад порожнього профілю – алюмінієвий трубний прокат, каталог якого включає як круглий профіль, так і труби іншої форми.

Виробництво алюмінієвого профілю можливе шляхом застосування різних технологій, основними серед яких є штампування, лиття, профільування кутів.

Який профіль найчастіше застосовують у виробництві? Залежно від призначення сировини слід вибрати найкращий варіант. Наприклад, профіль С-подібної форми найчастіше використовують для обробки меблів і як напрямні при створенні висувних і розсувних систем. Профіль Н-подібної форми (двотавр) використовується як підсилюючий елемент каркасів. L-подібні профілі (куточки) виконує армуючу та кріпильну функції. Крім перерахованих варіантів, алюмінієвий профіль представлений у великій кількості моделей, форм і розмірів, кожна з яких має кілька варіантів застосування. Орієнтуйтеся при виборі на характеристики та міцність виробу.

Який алюмінієвий профіль можна купити в Києві з доставкою по Україні

Магазин компанії Metallan (Київ, Україна) пропонує купити алюміній та вироби, виготовлені за ГОСТом, за оптимальною вартістю. Продаж продукції проводиться у зручному для покупця форматі – оптом (від 300 кг) та великим оптом, у різних одиницях обчислення (тонна, метр) Який алюміній замовити? Вивчіть позиції, які пропонує виробник, та зробіть вибір найбільш актуальних для здійснення вашої діяльності.

У каталозі алюмінієвого профілю можна замовити продукцію з різних категорій. Серед пропозицій – рамковий профіль, вироби для деформаційних швів, фасадний профіль та ін. Підібрати та купити найкращий варіант за формою, технічними та фізико-хімічними характеристиками, ціною можна самостійно або за допомогою наших консультантів.

Алюмінієвий профіль та вироби з алюмінію в магазині Metallan в Україні – це відмінна якість продукції та продаж за вигідними цінами (ціну можна дізнатися у нашого менеджера). Зробивши замовлення, ви отримуєте продукцію, яка відповідає всім стандартам та вимогам до матеріалу та характеризується:

 • легкістю та малою вагою;
 • міцністю, стійкістю до скручування, окислення, займання;
 • інертністю до температурних перепадів;
 • екологічною чистотою та безпекою для людини та навколишнього середовища;
 • простістю монтажу та обслуговування;
 • стійкістю до корозії;
 • надійністю та здатністю витримувати великі навантаження;
 • висока якість за доступною ціною.

Магазин алюмінієвої продукції пропонує всі види профілю на замовлення.

Оптовий магазин Metallan пропонує найкращі умови співпраці

Широкий вибір алюмінієвого профілю, його продаж за доступною вартістю, відповідність ГОСТам стандарту профілю, зручний формат закупівлі та можливість доставки – ми пропонуємо дійсно вигідні та цікаві умови для придбання алюмінію. Алюмінієва продукція у каталозі представлена ​​профілем різного типу та призначення, завдяки чому у Києві та інших регіонах країни купити алюмінієвий профіль ви зможете для реалізації різних цілей. Дізнайтесь детальну інформацію про способи та терміни доставки після узгодження деталей покупки з нашим менеджером.

Ціни на алюмінієвий профіль в Україні

Алюмінієвий профіль Ціна, грн
Алюмінієвий С-профіль торцювальний З 19 мм анодований 127.59 грн
Алюмінієвий LED профіль накладний (21х6,8 мм) анодований 85.90 грн
Алюмінієвий профіль москітний 20х10 білий 156.06 грн
Алюмінієвий квадрат 10х10 без покриття 243.90 грн
Алюмінієвий станковий профіль 20х20 без покриття 396.00 грн
Вгору