Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн - Пт: 9.00 - 17.00

0
Мій кошик

Труба алюмінієва прямокутна

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Прямокутна алюмінієва труба: особливості прокату

Алюмінієвий прямокутний профільний трубчастий прокат знайшов широке застосування у різних галузях та сферах промисловості та виробництва. Труби прямокутного перерізу активно використовуються у будівництві, сільському господарстві, при створенні рекламних конструкцій, у виробничій сфері. Алюмінієвий трубний профіль завдяки своїм технічним і фізико-хімічним характеристикам також широко використовується в галузі дизайну.

Труба з алюмінію, переріз якої є прямокутником, відрізняється низкою позитивних якостей, які роблять її застосування в тій чи іншій галузі найбільш успішним. Такий профільний прокат:

  • має привабливий зовнішній вигляд;
  • стійкий до корозії;
  • має малу питому масу та вагу;
  • зручний у транспортуванні та монтажі;
  • витримує високі навантаження.

Якщо порівнювати труби круглого та прямокутного перерізу, то переваги останніх незаперечні:

  • прямокутні труби здатні витримувати вищі механічні навантаження;
  • витрата металу на виробництво труб мінімальна, що дозволяє знизити вагу всієї конструкції;
  • зберігати та перевозити прямокутні труби набагато зручніше;
  • труби з алюмінію прямокутного перерізу дають можливість створювати установки та конструкції різних форм і конфігурацій.

При цьому, крім індивідуальних плюсів, алюмінієвий профіль прямокутного перерізу має ті ж переваги, що й круглі труби.

Профільні алюмінієві труби прямокутного перерізу: сфера застосування

Використання алюмінієвого прямокутного трубного прокату дає можливість суттєво скоротити витрати на будматеріал, його транспортування та монтаж. Купити прямокутні труби можна за порівняно низькою вартістю (ціна їх нижча, ніж сталевих аналогів). Завдяки відповідності ГОСТ або технічним умовам виробництва прямокутні алюмінієві труби мають найвищі показники надійності, що дозволяє використовувати їх для різних цілей.

Алюмінієвий прямокутний трубний прокат варто купити для застосування в будівництві – для створення конструкцій, облицювання фасадів, створення комунікацій та ін. Незамінні такі вироби для одягу електропроводки, створення захисного кожуха для кабелів та проводів. З прямокутних труб створюють каркаси альтанок, ангарів, складів, теплиць.

Активне застосування алюмінію та прямокутних труб із нього у сфері дизайну дає можливість створювати з них інтер'єрний декор для житлових та офісних приміщень. Часто така продукція потрібна і в меблевому виробництві. з алюмінію виготовляють каркаси меблів, опори, ніжки, фурнітуру, декоративні елементи фасадів та ін. нерідко саме алюмінієві профільні труби використовуються для збирання повітроводів.

Де купити профільні прямокутні труби з алюмінію

Якщо ви хочете купити профільні алюмінієві труби у місті Київ або в будь-якому іншому населеному пункті України – вивчіть пропозиції у каталозі оптового магазину компанії Metallan. На сайті ви знайдете широкий вибір алюмінієвого прокату за доступною ціною. Купити профіль (алюмінієві труби) легко – виберіть позицію, що відповідає очікуванням ціни, якості, розмірів та зробіть попереднє замовлення онлайн. Доставка здійснюється по всій території України.

Ціна алюмінієвої прямокутної труби в Україні

Алюмінієві прямокутні труби Ціна, грн
Алюмінієва прямокутна труба 20х10х1,5 без покриття 198.00 грн
Алюмінієва прямокутна труба 40х10х1 без покриття 234.15 грн
Алюмінієва прямокутна труба 25х20х1,5 без покриття 306.90 грн
Алюмінієва прямокутна труба 30х20х1,2 (R4,7) анодована 334.56 грн
Алюмінієва прямокутна труба 30х10х2 - БП 351,00 грн
Вгору