Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн - Пт: 9.00 - 17.00

0
Мій кошик

Алюмінієвий круглий пруток

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Алюмінієвий круг: особливості вибору прутка з круглим перерізом

Алюмінієвий круглий пруток – продукція алюмінієвого прокату представлена ​​суцільним профілем циліндричної форми. Кругляк продається у різних форматах – оптом та в роздріб, мірної та немірної довжини. Який купити пруток? На українському ринку представлено різні варіанти. Різні властивості продукції в залежності від використовуваного виробником сплаву, наявності або відсутності додаткової обробки (для посилення характеристик алюміній може бути підданий анодування, гартування, старіння).

Яким може бути пруток із алюмінію з круглим перерізом

Круглий алюмінієвий прут – один з найбільш поширених та широко затребуваних видів матеріалів даної категорії. Для виробництва продукції використовується алюміній АД1 і ГОСТ 21488 97, а також ndash; сплави для створення кола, регламентовані ГОСТом 4784-97. Завдяки дотриманню стандартів готова алюмінієва продукція не містить дефектів, тріщин на поверхні, порожнин та інших неточностей, здатних знизити якість металу.

Алюмінієвий кругляк – продукція, подана у кількох видах. У більшості випадків класифікацію проводять відповідно до способів виробництва виробів:

  • гарячепресоване коло без температурної обробки (відпалу);
  • коло можна купити відпалене та м'яке;
  • алюмінієвий кругляк можна купити природно або штучно зістарений;
  • у продажу є алюмінієві кола природно або штучно зістарені та загартовані.

Крім даних відмінностей існує ще кілька відмінних рис прутка. Так, кругляк з алюмінію можна купити плакований та неплакований, різних класів точності та міцності, з різним розміром перерізу, з різними властивостями. Наприклад, технології плакування та анодування застосовуються для посилення стійкості алюмінію до корозії – ціна таких прутків вища, але їх характеристики дозволяють використовувати матеріал у таких умовах, де інша сировина не витримає впливу зовнішніх факторів.

Сфера застосування алюмінієвого круглого прутка

Де використовується алюмінієве коло? Це – затребуваний матеріал у різних галузях виробництва, промисловості та будівництва. Він широко використовується для створення зварних конструкцій, складних деталей (машинобудування), вузлів механізмів. Застосовуватись алюмінієвий пруток може в умовах агресивного середовища, при високих температурах, у морській воді, під високими навантаженнями.

Часто алюмінієве коло використовують для виготовлення декоративних елементів. У той же час, це – відмінний матеріал для застосування як опорна арматура. Прутки з круглим перетином – матеріал для виробництва візків, вагонів, щогл на суднах, кріпильних елементів (гайки, болти, шайби та ін.). Алюміній не поступається нержавіючої сталі у стійкості до корозії, при цьому – має значно меншу вагу, що робить його практичним вибором для застосування в:

  • будівництво;
  • харчової промисловості;
  • медичної та хімічної промисловості;
  • електротехнічної галузі;
  • машино-, судно-, авіа-, приладобудування та інших галузях.

Продаж алюмінієвого кола в Україні

Алюміній – практичний та недорогий матеріал для виробництва кругляка, що дозволяє створювати довговічний та стійкий до впливів різного роду продукт, доступний за прийнятною ціною. Гуртовий магазин Metallan пропонує купити алюмінієві круглі прутки, оформивши попереднє замовлення на будь-який обсяг продукції (від 300 кг) дистанційно. Для наших клієнтів – широкий вибір алюмінієвих кіл, низькі ціни, можливість купити продукцію оптом, доставка замовлення у Київ та інші регіони країни. Географія нашої роботи – вся Україна.

Вгору